Penzion Špindlerův Mlýn Luky

Pension Luky nabízí své služby v Krkonoších od roku 1998. Jeho výborná poloha přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, pro které jsou upraveny přilehlé běžecké stopy v areálu Horní Mísečky.

Ubytování
Penzion Luky má pro své hosty připraveny dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a vícelůžkové apartmány s malými kuchyňskými kouty. K základnímu vybavení všech pokojů patří koupelna s WC a sprchou či vanou, fén na vlasy, pokojový trezor, TV a satelit. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, parkování jednoho vozu na pokoj, wi-fi připojení na internet, rekreační poplatky a při týdenním pobytu také sauna.

Služby
V penzionu Luky je pro hosty vybavena lyžárna s vysoušečem bot. Rovněž je k dispozici pronájem garážového stání. Hosté mohou využívat saunu. 
Pro podávání snídaní a příjemné večerní posezení s občerstvením je pro Vás připravena útulná jídelna. V letních měsících můžete využít posezení na zahrádce.

Okolí
Doporučujeme navštívit řadu vyhledávaných atrakcí ve Špindlerově Mlýně, jako jsou např. sáňkařská dráha, bobová dráha s celoročním provozem,  aquapark a bazény, kryté a venkovní tenisové dvorce, squash, bowling. Zastávka skibusu ( pro majitele skipasu zdarma ) je vzdálena pouhých 100 m od pensionu Luky.

Penzion Špindlerův Mlýn Luky - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Špindlerův Mlýn Luky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Špindlerův Mlýn Luky -  je k dispozici připojení na internetPenzion Špindlerův Mlýn Luky -  je k dispozici letní terasaPenzion Špindlerův Mlýn Luky - tenis -poblíž hoteluPenzion Špindlerův Mlýn Luky - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Špindlerův Mlýn Luky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Špindlerův Mlýn Luky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Špindlerův Mlýn Luky - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Penzion Luky, Bedřichov - Krátká 131
Špindlerův Mlýn 54351 Česká Republika
Pension-Spindleruv-Mlyn-Luky@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Luky ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo

Doporučte tyto stránky: